NABÍDKA
APARTMAN
BAZÉN A ZAHRADU
KONTAKT
FOTO GALLERY
MAKARSKA
ZPĚT
HOME
 
 
     
villa art
zvjezdice
 

Villa Art je luxusně zařízený nově vybudovaný 4-hvězdičkový hotel. Ve vile jsou dva apartmány s tím, že pouze jeden, který pronajímá tak, aby celý dům k dispozici. Nachází se v klidné části města Makarska, aby se ráno místo hluk z aut se cvrlikání ptáků.
Nachází se na kopci s výhledem na moře jsem vždycky slunečno, je pouze 500 m od centra a 600 m od městské pláže a 200 m od obchodů a restaurací.

Vila má bazén 8 x 4 m hloubka 1,5 m, je velká zahrada s trávníkem, ovocné stromy, zeleninu a květiny, které je venkovní gril s velkým stolem pro 8-10 lidí, dům je uzavřen v nádvoří parkoviště pro 4-5 atomobila . Z balkonu domu je nádherný výhled na moře a ostrovy Brač a Hvar a na druhé straně pohled na pohoří Biokovo.

Pokud si chcete vychutnat malé pláže, kde budete sami a nikdo nevidi a je důležité udaljana 2400 m, nabízíme Vám parkování zdarma na pláži za 1 atomobil.
Interiér: 5-pokojový byt 190 m2 na 1. patře, jižní orientace, pěkné, moderně a vkusně zařízené: obývací pokoj se satelitní TV, TV s plochou obrazovkou, CD přehrávač, DVD a vzduchu-klimatizace, balkon. 4 ložnice, otevřená kuchyně (4 desky, trouba, myčka, sklo varná deska, mikrovlnka, mraznička). Balkon 18 m2. 2 balkon 4 m2. Zahradní nábytek. Výhledem na moře a bazén. K dispozici: sejf. Internet (Wireless LAN).

 

Smířit s perfektní dovolenou >>